Home Rok szkolny 2018/19 Konkurs na najładniejszą palmę wielkanocną
Konkurs na najładniejszą palmę wielkanocną Email

Tradycyjnie, jak co roku, Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej w Obicach w okresie poprzedzającym Niedzielę Palmową organizuje konkursy wielkanocne. W tym roku odbył się konkurs na najładniejszą palmę i pisankę wielkanocną.

Konkurs na palmę cieszył się dużym zainteresowaniem- wzięło w nim udział 25 osób. Zadaniem uczestników było wykonać własnoręcznie i przystroić palmę, wykorzystując materiały naturalne, tj. borowina, bukszpan, bazie, suche kwiaty, krepa, bibuła, wstążki, itp. Przy ocenianiu jury brało pod uwagę wkład pracy własnej, oryginalność i estetykę.
Uczniowie klas I – V stanęli na wysokości zadania i przynieśli kolorowe i misternie uplecione palmy. Komisja konkursowa miała problem z wyborem tej najpiękniejszej. Dnia 8 kwietnia 2019r. odbyło się rozstrzygnięcie konkursu. Ostatecznie przyznano 23 pierwsze miejsca i dwa wyróżnienia.
Wszystkie prace zostały nagrodzone dyplomami oraz upominkami w formie sprzętu sportowego, przyborów szkolnych i drobnych upominków świątecznych ufundowanych przez dyrektora szkoły Jerzego Węgrzyna i organizatorów konkursu - p.Małgorzatę Kowalczyk, p.Małgorzatę Zacharz i p.katechetkę - Jolantę Ślusarczyk.
Podczas apelu rozstrzygnięto również konkurs na najładniejszą i najciekawszą pisankę wielkanocną. Brali w nim udział uczniowie z klas I- III, którzy swe prace wykonywali podczas zajęć pod czujnym okiem swych wychowawców. Dzieci wykazały się niezwykłą inwencją twórczą, a ich wyobraźnia podpowiadała niestandardowe rozwiązania. Spośród pisanek jury konkursowe wyłoniło 5 najpiękniejszych, które wykonali: Oliwka Kumor, Jaś Pawlusek, Kamil Klimczak, Filip Lulkowski, Gabrysia Gawior. Uczniowie ci zostali nagrodzeni biletami do morawickiego " Kina za rogiem".
Dyrektor szkoły oraz nauczyciele dziękują Panu Burmistrzowi Marianowi Burasowi oraz Pani Teresie Badowskiej - dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Morawicy za wsparcie konkursu i przekazanie gadżetów promujących Miasto i Gminę Morawica oraz biletów do "Kina za rogiem".

(M.Zacharz)

Foto Galeria:

 
Ulti Clocks content

Galeria

 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow

Imieniny obchodzą

Wczoraj : Franciszka Hildegardy
Dziś : Irmy Jozefa
Jutro : Januarego Konstancji
, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting