Międzyszkolne zawody w mini piłce ręcznej chłopców

Powiększ obraz

W sobotę 20 kwietnia 2024 roku w hali sportowej w Bilczy odbyły się międzyszkolne zawody w piłce ręcznej chłopców z klas IV-VI. Do rywalizacji przystąpiło 5 szkół z terenu naszej gminy:  Morawica, Bilcza, Brzeziny, Dębska Wola i Obice.

Zawody odbywały się systemem „każdy z każdym”. Obicka drużyna liczyła 9 zawodników, uczniów  klasy IV i VI. W składzie naszej reprezentacji znaleźli się: Maciej Lulkowski, Bartek Ptak, Wiktor Sutowicz, Maciek Wieczorek, Filip Lulkowski, Jaś Pawlusek, Dawid Frąk, Adrian Klimczak i Kamil Klimczak. Po podsumowaniu wyników okazało się, że nasz zespół, wygrywając dwa mecze i dwa przegrywając, zajął trzecie miejsce. Jak zwykle miłym akcentem była nagroda dla szkoły.

Serdecznie gratulujemy naszym chłopcom wyniku.  Dziękujemy za zaangażowanie, sportowe umiejętności, poświęcenie swojego wolnego czasu, aktywne spędzenie sobotniego przedpołudnia oraz godne reprezentowanie naszej szkoły.

M.Piwowarska

Print Friendly, PDF & Email