Nasze osiągnięcia

ROK SZKOLNY 2023/2024

PRZEDSZKOLE:

Natan Adamski – biegu na 40 m – I miejsce – Spartakiada Lekkoatletyczna

Sztafeta dzieci 100mZuzanna Kumor, Dominika Kotarowska, Piotr Babiarski, Patryk Kowalski – II miejsce – Spartakiada Lekkoatletyczna

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny – etap gminny – awans do etapu wojewódzkiego uzyskał Jakub Nowak

SZKOŁA PODSTAWOWA:

ZAWODY SPORTOWE:

Nikola Adamska – klasa III – bieg 100 m – II miejsce – Spartakiada Lekkoatletyczna

Klaudia Klimczak – klasa III – bieg 100 m – III miejsce – Spartakiada Lekkoatletyczna

Martyna Poklek – klasa VI – bieg 60 m – II miejsce – Spartakiada Lekkoatletyczna

Wiktor Sutowicz – klasa VI – bieg 200 m – III miejsce – Spartakiada Lekkoatletyczna

Sztafeta dzieci 400 m – klasy VII-VIIIJulka Wesołowska, Oliwia Kwapisz, Adam Nowak, Filip Lulkowski  – II miejsce – Spartakiada Lekkoatletyczna

Międzyszkolne zawody w mini piłce nożnej chłopców klas IV-VI – I miejsce – Antoni Wesołowski, Patryk Śnioch, Filip Lulkowski, Maciej Wieczorek, Wiktor Sutowicz, Jan Pawlusek, Filip Wesołowski, Adrian Klimczak, Kamil Klimczak, Dominik Wesołowski, Kacper Kucharski, Maciej Lulkowski.

Międzyszkolne zawody w halowej mini piłce nożnej dziewcząt klas IV-VI – I miejsce – Martyna Poklek, Nadia Kiełbus, Gabriela Gawior, Weronika Waligóra, Maja Piwowarska, Julia Wróbel, Oliwia Śnioch, Agata Nowak.

Międzyszkolne zawody w mini koszykówce dziewcząt klas IV-VI – III miejsce – Martyna Poklek, Nadia Kiełbus, Gabriela Gawior, Weronika Waligóra, Oliwia Kwapisz, Julia Wróbel, Oliwia Śnioch, Agata Nowak

Międzyszkolne zawody w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt klas IV-VI – III miejsce – Martyna Poklek i Gabriela Gawior

Międzyszkolne zawody w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt klas VII-VIII – III miejsce – Martyna Poklek i Gabriela Gawior

Międzyszkolne zawody w drużynowym tenisie stołowym chłopców klas IV-VI – I miejsce – Filip Lulkowski i Maciej Wieczorek

Międzyszkolne zawody w drużynowym tenisie stołowym chłopców klas IV-VI – III miejsce – Dawid Frąk i Maciej Lulkowski

Międzyszkolne zawody w drużynowym tenisie stołowym chłopców klas VII-VIII – II miejsce – Maciej Wieczorek i Filip Lulkowski

Międzyszkolne zawody w mini piłce siatkowej dziewcząt klas IV-VI – I miejsce -Martyna Poklek, Weronika Waligóra, Oliwia Kwapisz, Maja Piwowarska, Oliwia Śnioch, Agata Nowak

Międzyszkolne zawody w mini piłce siatkowej chłopców klas IV-VI – II miejsce – Maciej Wieczorek, Filip Lulkowski, Adrian Klimczak, Kamil Klimczak, Wiktor Sutowicz, Jaś Pawlusek, Staś Ćwiek, Dawid Frąk, Bartek Ptak, Maciek Olszewski i Filip Wesołowski

Międzyszkolne zawody w halowej piłce nożnej dziewcząt klas VII-VIII – III miejsce Martyna Poklek, Nadia Kiełbus, Gabrysia Gawior, Weronika Waligóra, Maja Piwowarska i Oliwia Kwapisz, Natalka Kasprzycka, Dominika Kumor

Międzyszkolne zawody w mini piłce ręcznej chłopców klas IV-VI – III miejsce – Maciej Wieczorek, Filip Lulkowski, Adrian Klimczak, Kamil Klimczak, Wiktor Sutowicz, Jan Pawlusek, Dawid Frąk, Bartek Ptak, Maciek Lulkowski

Mistrzostwa Województwa w Tenisie Stołowym III miejsce – Adam Nowak – kategoria kadet-debel

Mistrzostwa Województwa w Tenisie Stołowym – II miejsce – Maciej Lulkowski – kategoria żak-debel

Półfinał Wojewódzki Świętokrzyskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej – mini piłka siatkowa – III miejsce – Stanisław Ćwiek, Adrian Klimczak, Kamil Klimczak, Jan Pawlusek, Wiktor Sutowicz, Maciej Lulkowski, Bartek Ptak, Filip Lulkowski, Maciej Wieczorek, Dawid Frąk

Półfinał Wojewódzki Świętokrzyskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej – tenis stołowy chłopców – II miejsce -Maciej Lulkowski i Filip Lulkowski

Finał Wojewódzki Świętokrzyskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej – tenis stołowy chłopców – VI miejsce -Maciej Lulkowski i Filip Lulkowski

KONKURSY:

V Gminny Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej – Julia Kaczor – I miejsce w kategorii solista

V Gminny Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej – Oliwia Kwapisz, Wiktor Sutowicz, Jaś Pawlusek – III miejsce w kategorii zespół

Maja Piwowarska – klasa VI – I miejsce – Gminny Konkurs Plastyczny „Artyści są wśród nas”

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny – etap gminny – awans do etapu wojewódzkiego uzyskali: Zuzanna Sułkowska – klasa IV, Dominika Kumor – klasa VII, Oliwia Kwapisz – klasa VI

Ogólnopolski Konkurs Na Najpiękniej Napisany List Odręcznie – wyróżnienie – Oliwia Kwapisz

IV Gminny Festiwal Folklorystyczny – Julia Masternak – I miejsce w kategorii solista

IV Gminny Festiwal Folklorystyczny – Oliwia Kwapisz – wyróżnienie w kategorii solista

IV Gminny Festiwal Folklorystyczny – klasa III –  I miejsce w kategorii zespół – Julia Kaczor, Aleksandra Piwowarska, Zuzanna Równicka, Piotr Kozak, Maja Gołuch, Milena Ryczek

IV Gminny Festiwal Folklorystyczny – klasa V i VI –  III miejsce w kategorii zespół – Oliwia Kwapisz, Nadia Kiełbus, Martyna Poklek, Maja Piwowarska, Weronika Waligóra, Agata Nowak, Oliwia Śnioch, Julia Wróbel, Stanisław Ćwiek, Jan Pawlusek, Filip Wesołowski, Maciej Wieczorek, Dawid Frąk, Kamil Klimczak

IV Gminny Festiwal Folklorystyczny – klasa V i VII –  wyróżnienie w kategorii zespół – Julia Wesołowska, Dominika Kumor, Natalia Kasprzycka, Nadia Kiełbus, Oliwia Śnioch

IV Gminny Festiwal Folklorystyczny – konkurencja plastyczna klasy IV-VI – Maja Piwowarska – I miejsce

IV Gminny Festiwal Folklorystyczny – konkurencja plastyczna klasy IV-VI – Kacper Babiarski – III miejsce

IV Gminny Festiwal Folklorystyczny – konkurencja plastyczna klasy VII-VIII – Dominika Kumor – II miejsce

IV Gminny Festiwal Folklorystyczny – konkurs recytatorski klasy IV-VI – Stanisław Ćwiek – III miejsce

IV Gminny Festiwal Folklorystyczny – konkurs recytatorski klasy VII-VIII – Natalia Kasprzycka – II miejsce

 

ROK SZKOLNY 2022/2023

PRZEDSZKOLE:

Szymon Lulkowski – III miejsce – bieg na 40 m w kategorii 5 i 6-latków – Spartakiada Lekkoatletyczna

 

SZKOŁA PODSTAWOWA:

Nikola Adamska – II miejsce – bieg na 100 m w kategorii klas I-III – Spartakiada Lekkoatletyczna

Julia Kaczor – III miejsce – bieg na 100 m w kategorii klas I-III – Spartakiada Lekkoatletyczna

Antoni Wesołowski – III miejsce – Miejsko-Gminne Zawody Sportowe – Indywidualne Biegi Przełajowe – klasy IV

Bartosz Kaczor – III miejsce – Miejsko-Gminne Zawody Sportowe – Indywidualne Biegi Przełajowe – klasy VII-VIII

Miejsko-Gminne Zawody Sportowe w Halowej Piłce Nożnej Chłopców – kategoria klasy IV-VI – II miejsce (Adam Nowak, Mikołaj Pajączkowski, Filip Lulkowski, Adrian Klimczak, Kamil Klimczak, Wiktor Sutowicz, Jan Pawusek, Stanisław Ćwiek, Maciej Wieczorek, Antoni Wesołowski)

Międzyszkolne zawody Miasta i Gminy Morawica w koszykówce chłopców – kategoria klasy VII-VIII – II miejsce (Wiktor Zapała, Eryk Tkacz, Mateusz Ozimirski, Bartosz Kaczor, Dawid Kucharski)

Bartosz Kaczor – III miejsce – Indywidualne Zawody Lekkoatletyczne – bieg 60 m

Bartosz Kaczor – III miejsce – Indywidualne Zawody Lekkoatletyczne – bieg 1000 m

IV Gminny Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej – II miejsce w kategorii zespół – klasy I-III – Nikola Adamska, Kaczor Julia, Klimczak Klaudia, Piotr Kozak, Piotr Mirasiewicz, Aleksandra Piwowarska, Zuzanna Równicka, Milena Ryczek, Ewa Śnioch, Oskar Ziębicki, Kacper Babiarski, Patryk Baran, Igor Grochowina, Maciej Lulkowski, Magda Nowak, Nikola Nowak, Alan Pajączkowski, Zuzanna Sułkowska

IV Gminny Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej – III miejsce w kategorii zespół – klasy IV-VI – Dawid Frąk, Gabriela Gawior, Nadia Kiełbus, Adrian Klimczak, Kamil Klimczak, Oliwia Kwapisz, Filip Lulkowski, Maciej Olszewski, Jan Pawlusek, Maja Piwowarska, Martyna Poklek, Bartłomiej Ptak, Wiktor Sutowicz, Weronika Waligóra, Filip Wesołowski, Maciej Wieczorek

Ogólnopolski Konkurs Na Najpiękniej Napisany List Odręcznie – wyróżnienie – Natalia Kasprzycka, Julia Wesołowska, Wiktor Sutowicz

Joanna Baran – II etap konkursów przedmiotowych z geografii i języka polskiego

Kamil Filipczak – klasa IV – gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” – I miejsce

Julia Kaczor – klasa II – Gminny Festiwal Folklorystyczny – I miejsce – kategoria solistka

Gminny Festiwal Folklorystyczny – kategoria zespół – uczniowie klasy II i III – I miejsce

Ogólnopolska Olimpiada Arytmetyki Medialnej Indigo Mental Club – Julka Kaczor – III miejsce

 

ROK SZKOLNY 2021/2022

PRZEDSZKOLE:

Patryk Kowalski  – bieg na 40 m – Spartakiada Lekkoatletyczna III miejsce

 

SZKOŁA PODSTAWOWA:

Filip Lulkowski – klasa IV – Gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” – I miejsce

Zawody sportowe: Adam Nowak – klasa V, Eryk Tkacz, Bartosz Kaczor, Dawid Kucharski, Kuba Ryk – klasa VII, Igor Babiarski, Adrian Socha, Kacper Dziewięcki, Oliwier Frąk, Kuba Olszak – klasa VIII –  III miejsce w halowej piłce nożnej „Moravia Cup”

Klasa I – II Gminny Festiwal Folklorystyczny „Cudze chwalicie, swego nie znacie” – I miejsce

 

Natalia Szczerba – II Gminny Festiwal Folklorystyczny „Cudze chwalicie, swego nie znacie” – II miejsce

 

Filip Lulkowski – Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” – eliminacje powiatowe – III miejsce

 

Natalia Poklek – I Wojewódzki Konkurs Literacko-Teatralny „Scena jest dla nas” – wyróżnienie

 

Julia Kaczor – II Gminny Konkurs Pieśni Folklorystycznej – kategoria klasy I-III- I miejsce

 

Natalia Szczerba – II Gminny Konkurs Pieśni Folklorystycznej – kategoria klasy IV-VIII-  I miejsce

Print Friendly, PDF & Email