Home Rok szkolny 2017/18 VI Bieg Niepodległości
VI Bieg Niepodległości Email

Z okazji Święta Niepodległości, jak co roku, w naszej szkole odbył się Bieg Niepodległości. Pogoda, jak na listopad dopisała; był w miarę ciepło, bezwietrznie, choć zaczął siąpić niewielki deszczyk. W tym roku oprócz gimnazjalistów, w biegu wzięli udział także uczniowie klasy IV. Organizatorami VI Biegu Niepodległości były panie: Iwona Koźbiał i Mirosława Piwowarska.

Rywalizacja odbywała się na boisku wielofunkcyjnym przy szkole w kategorii dziewcząt i chłopców. Wśród dziewcząt klas gimnazjalnych najlepsza okazała się Adrianna Baran z klasy 2a. Miejsce drugie zajęła Gabriela Szewczyk, zaś trzecią lokatę wywalczyła Natalia Frąk. Najszybszym biegaczem w tej kategorii wiekowej został Adam Kubicki z klasy 3a. Na miejscu drugim uplasował się Damian Wesołowski, zaś pozycję trzecią zajął Krystian Kozak.
Ochoczo do zawodów przystąpili uczniowie klasy IV. Pełni werwy stanęli na mecie i zniecierpliwieni nie mogli doczekać się startu więc... popełniali falstarty. Kiedy wreszcie udało się wystartować, na prowadzenie szybko wysunęła się Wiktoria Pajączkowska, która ostatecznie zajęła pierwsze miejsce. Lokata druga należała do Natalki Ozimirskiej, a miejsce trzecie zajęła Natalka Poklek. Wśród chłopców najlepszy okazał się Igor Babiarski. Miejsce drugie zajął Oliwier Frąk, zaś na trzecim stopniu podium stanął Jakub Rogowski.
Uroczystej dekoracji zwycięzców dokonał Burmistrz Miasta i Gminy Morawica – pan Marian Buras, prezes pływalni Koral – pan Wojciech Ostrowski oraz dyrektor Szkoły Podstawowej w Obicach – pan Jerzy Węgrzyn. Wszyscy uczestnicy otrzymali drobne upominki ufundowane przez pana Burmistrza, a zdobywcy miejsc I-III także medale oraz podwójne bilety wstępu na basen sponsorowane przez pana Prezesa pływalni. Na koniec na wszystkich czekała miła niespodzianka – losowanie wśród uczestników biegu nagrody dodatkowej – piłki nożnej. Los uśmiechnął się do Roksany Święcickiej, która wspaniałomyślnie przekazała nagrodę swojemu młodszemu koledze. Roksanie gratulujemy „złotego serca" i szlachetnej bezinteresowności, a wszystkim zawodnikom woli walki, wytrwałości i zaangażowania.
VI Bieg Niepodległości za nami - uczniowie naszej szkoły radośnie, na sportowo uczcili 99 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

Foto Galeria:

 
Ulti Clocks content

Galeria

 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow

Imieniny obchodzą

Wczoraj : Jowity Faustyna
Dziś : Danuty Juliana
Jutro : Aleksego Lukasza
, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting