Wyniki konkursu fotograficznego „Wiosna, ach to TY…” – edycja V

Powiększ obraz

Miło nam poinformować, że konkurs fotograficzny „Wiosna, ach to TY…” został rozstrzygnięty. Konkurs był realizowany w trzech kategoriach: uczniowie klas I-III, uczniowie klas IV-VIII oraz rodzice uczniów SP w Obicach.

Wszyscy uczestnicy wykazali się kreatywnością i wrażliwością artystyczną oraz udowodnili, że fotografia to piękna pasja, którą warto rozwijać.

Jury w składzie: pani K.Skrobisz, pani M.Piwowarska i pani M.Zacharz miało nie lada wyzwanie, aby wytypować zwycięzców. Po burzliwych naradach wreszcie udało się osiągnąć kompromis. Poniżej przedstawiamy wyniki konkursu, a w fotogalerii kilka zwycięskich fotografii.

W kategorii rodzice uczniów SP w Obicach miejsce pierwsze zajęła pani Renata Babiarska. Wśród uczniów klas I-III jury przyznało trzy równorzędne miejsca pierwsze dla – Klaudii Klimczak z klasy I, Kacpra Babiarskiego z klasy II oraz Agaty Nowak z klasy III.

W kategorii uczniowie klas IV-VIII miejsca pierwsze zdobyli ex aequo: Dominika Kumor z klasy V, Piotr Tekiel z klasy VI oraz Martyna Babiarska z klasy VII. W tej kategorii jury przyznało także wyróżnienia, które zdobyli: Adrian Socha z klasy VIII, Julia Wesołowska i Natalia Kasprzycka z klasy V oraz Maja Piwowarska z klasy IV.

Wszystkim uczestnikom składamy gratulacje i podziękowania za udział. Zapraszamy do udziału w kolejnym konkursie fotograficznym, którego tematem przewodnim będą wakacje. Szczegóły wkrótce…

Organizatorki konkursu: M.Piwowarska, K.Skrobisz

 

Print Friendly, PDF & Email