Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Powiększ obraz

Społeczność naszej szkoły z ogromnym zaangażowaniem uczestniczyła w 28 Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Akcja została rozpoczęta już w piątek, kiedy do szkoły przybyli uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Jakuba Szelesta w Dębskiej Woli wraz z panią Małgorzatą Stawiarz by zebrać od chętnych uczniów, nauczycieli i pracowników obsługi datki do puszek. Natomiast w niedzielę nasi uczniowie dumnie reprezentowali naszą szkołę na scenie Samorządowego Centrum Kultury w Morawicy pod opieką pani Małgorzaty Kowalczyk i pani Katarzyny Nowak. Uczennice: Natalia Kasprzycka, Julia Wesołowska, Julia Wróbel i Agata Nowak wyśpiewały kolędę „Poszły dzieci do Betlejem”, a następnie wraz z Gabrysią Gawior, Mają Piwowarską oraz Martyną Poklek zatańczyły taniec mikołajków do piosenki „Jingle Bells”. Na zakończenie Natalia Poklek, Natalia Waligóra, Natalia Ozimirska, Malwina Strzeszkowska, Gabriela Kaczmarczyk, Wiktoria Pajączkowska, Joanna Baran i Martyna Babiarska wykonały taniec z elementami świetlnymi do piosenki „W kole kolędujmy”.

(Katarzyna Nowak)

Print Friendly, PDF & Email