Podziękowanie za udział w akcji „BohaterON – włącz historię”

Powiększ obraz

We wrześniu i październiku uczniowie naszej szkoły włączyli się do akcji BohaterON – ogólnopolskiej kampanii wysyłania kartek do uczestników Powstania Warszawskiego.

W ramach realizowanego przedsięwzięcia uczniowie poszerzyli swoją wiedzę o jednym z najważniejszych wydarzeń kształtujących polską tożsamość – o Powstaniu Warszawskim oraz napisali i wysłali samodzielnie wykonane kartki adresowane do Powstańców.

Cieszymy się bardzo, że wszystkie nasze kartki dotarły do adresatów. Dodatkowo miło nam poinformować, że w grudniu 2019 roku organizatorzy akcji wyróżnili naszą placówkę oraz koordynatora działań w naszej szkole, przysyłając nam podziękowania za zaangażowanie się w projekt.

Organizatorem ogólnopolskiej akcji była Fundacja Rosa i Fundacja Sensoria oraz Instytut Pamięci Narodowej oraz Ministerstwo Edukacji Narodowej.

(M.Piwowarska)

Print Friendly, PDF & Email