Uczniowie naszej szkoły w Samorządowym Centrum Kultury w Morawicy

Powiększ obraz

20 listopada na zaproszenie Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Morawickiej nasi uczniowie wystąpili na scenie Samorządowego Centrum Kultury i Biblioteki w Morawicy. Część artystyczną spotkania pt. „Jesienne nastroje” rozpoczęła solowym występem uczennica klasy III Julia Kaczor.

Piękna gra na skrzypcach i śpiew piosenki „Co jesień nam przyniesie” urzekły licznie zgromadzoną publiczność. Następnie uczniowie klasy III zainscenizowali wiersz „Jesień u fryzjera” i wspaniale zinterpretowali poezję o tematyce jesiennej. Po scenie przechadzała się pięknie ubrana Pani Jesień.

Na zakończenie dzieci z klasy III i V wspólnie, przy akompaniamencie skrzypiec, zaśpiewały piosenkę „Dary Jesieni”. Uczniowie zostali przygotowani przez Nauczycielki klas I-III Martynę Śnioch  i Małgorzatę Kowalczyk.

Doskonały występ został nagrodzony gromkimi brawami, słodkościami i gorącymi słowami uznania Sekretarz Miasta i Gminy Anny Kowalskiej.

Martyna Śnioch

Print Friendly, PDF & Email