Nasi uczniowie – nasza duma – Klaudia Klimczak

Powiększ obraz

Klaudia Klimczak uczennica klasy III, od dwóch lat jest wychowanką Klubu Sportowego „Kopalnia Talentów Moravia”. Trenuje trzy razy w tygodniu, poza tym w każdy weekend uczestniczy w meczach, bądź turniejach organizowanych przez trenera Moravii.

Zawsze jest wybierana do reprezentowania szkółki w ważnych wydarzeniach dla klubu. Grała między innymi w Warszawie, Krakowie.

Ostatnim wyjazdowym wydarzeniem z udziałem Klaudii był Turniej Piłkarski Cutline Cup w Szalowej, gdzie Klub Moravia na grupę 36 drużyn dostał się do złotej grupy, a sama Klaudia w tym wydarzeniu pomogła drużynie oddając 5 celnych strzałów na bramkę.

Ponadto Klaudia została dwukrotnie wybrana najlepszym zawodnikiem drużyny.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Małgorzata Kowalczyk

 

Print Friendly, PDF & Email