Turniej Badmintona z okazji Dnia Dziecka

Powiększ obraz

W bieżącym roku, z okazji Dnia Dziecka, zorganizowaliśmy w naszej szkole Turniej Badmintona. W zawodach uczestniczyło 30 uczniów klas IV – VIII.

Na początku rywalizowano w rozlosowanych grupach, systemem „każdy z każdym”. Zwycięzcy poszczególnych grup grali półfinały systemem pucharowym. Następnie odbył się finał, w którym rywalizowano systemem „każdy z każdym”.

Poniżej przedstawiamy wyniki Turnieju Badmintona 2023:

  • W kategorii dziewcząt

I miejsce – Joanna Baran

II miejsce – Martyna Poklek

III miejsce – Agata Nowak

  • W kategorii chłopców

I miejsce – Bartosz Kaczor

II miejsce – Maciej Wieczorek

III miejsce – Antoni Wesołowski

W dniu 14 czerwca odbyła się uroczysta dekoracja zwycięzców. Zdobywcy pierwszych miejsc otrzymali pamiątkowe statuetki zaprojektowane i wydrukowane metodą 3D przez uczniów klasy VII pod kierunkiem nauczyciela informatyki – pani Doroty Snopek, za co serdecznie dziękujemy.

Wszyscy uczestnicy otrzymali słodkie upominki, cząstkową ocenę celującą z WF oraz punkty z zachowania, a laureaci dodatkowo pamiątkowe dyplomy.

M.Piwowarska – organizator

Print Friendly, PDF & Email