Rozstrzygniecie konkursu fotograficznego „Dary Jesieni”

Powiększ obraz

Miło nam poinformować, że konkurs fotograficzny pod hasłem „Dary Jesieni” został rozstrzygnięty. Wpłynęło wiele ciekawych zdjęć, które zachwycają kreatywnością i ciekawym ujęciem tematu. Były więc grzyby, kasztany, owoce winogron, tarniny, czy ciekawe jesienne kompozycje.

Konkurs był organizowany w dwóch kategoriach: klasy I-III oraz klasy IV-VIII. W pierwszej kategorii miejsce pierwsze przyznano dla Klaudii Klimczak z klasy II. Miejsce drugie zdobyła Nikola Zawadzka, a na pozycji trzeciej uplasowała się Ania Kasprzycka.

W kategorii klasy IV-VIII miejsce pierwsze przyznano dla Brajana Graby z klasy IV. Miejsce drugie zajęli bracia Klimczak – Adrian i Kamil, a trzecie Oliwia Kwapisz i Eryk Tkacz.

Wyróżnienie pierwsze przyznano dla Natalii Kasprzyckiej, Julii Wróbel i  Piotra Tekiela. Wyróżnienie drugie zdobyli: Agata Nowak, Dominika Kumor, Kuba Kozak, Kumor Oliwia, Maciej Świder oraz  Maja Piwowarska.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział. Zachęcamy do udziału w następnym konkursie pod hasłem „Zima w obiektywie”. Szczegóły  wkrótce.

Organizatorki konkursu – K. Skrobisz, M. Piwowarska

Print Friendly, PDF & Email