Międzyszkolne zawody sportowe w halowej piłce nożnej chłopców z klas VII-VIII

Powiększ obraz

W sobotę 26 listopada w hali sportowej w Bilczy odbyły się międzyszkolne zawody sportowe w halowej piłce nożnej chłopców w kategorii klas VII-VIII. Naszą szkołę reprezentował zespół w składzie: Eryk Tkacz, Bartosz Kaczor, Wiktor Zapała, Dawid Kucharski z klasy VIII oraz Filip Lulkowski z klasy V.

Chłopcy, mimo okrojonego składu spowodowanego chorobami i licznych kontuzji, spisali się bardzo dobrze. Niewiele zabrakło do zajęcia trzeciego miejsca – taką samą punktację  w klasyfikacji o trzecie miejsce miały 2 zespoły, więc decydował bilans bramek. Niestety, ten okazał się dla nas mniej pomyślny, więc ostatecznie nasza drużyna uplasowała się na miejscu czwartym. Oprócz możliwości rozegrania ciekawych meczy, spotkania z rówieśnikami i zdobycia nowych doświadczeń sportowych, nasi chłopcy z turnieju przywieźli także dwie nagrody rzeczowe w postaci piłki siatkowej i taśmy mierniczej, które na pewno przydadzą się podczas zajęć sportowych w naszej szkole.

M. Piwowarska

Print Friendly, PDF & Email