Międzyszkolne zawody w halowej piłce nożnej dziewcząt klas VII-VIII

Powiększ obraz

W sobotę 10 lutego w sali gimnastycznej ZPO w Morawicy odbyły się międzyszkolne zawody w halowej piłce nożnej dziewcząt klas VII-VIII. W szranki stanęło 5 szkół: Morawica, Bilcza, Brzeziny, Obice i Wola Morawicka. Rozgrywki odbywały się systemem „każdy z każdym”.

Naszą szkołę reprezentował ośmioosobowy zespół w składzie: Martyna Poklek, Nadia Kiełbus, Gabrysia Gawior, Weronika Waligóra, Maja Piwowarska i Oliwia Kwapisz z klasy VI oraz Natalka Kasprzycka i Dominika Kumor z klasy VII. Obicka drużyna spisała się bardzo dobrze i mimo, że większość zespołu stanowiły młodsze rocznikowo zawodniczki, udało się stanąć na podium zajmując III miejsce.

Najwięcej bramek (6) zdobyła Martyna Poklek – nasz wybitny napastnik oraz Gabrysia Gawior (1) – równie wspaniały obrońca. Na bramce, jak zwykle, dzielnie spisała się Weronika Waligóra.

Naszej drużynie serdecznie gratulujemy wyniku, waleczności i zaangażowania, a przede wszystkim odwagi w zmierzeniu się ze starszymi koleżankami. Życzymy dalszych sukcesów sportowych.

M. Piwowarska

Print Friendly, PDF & Email