Bal karnawałowy w przedszkolu i klasach I-III

Powiększ obraz

Bal karnawałowy to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni zarówno przez przedszkolaków, jak i uczniów klas I-III. Bal jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.

8  lutego po śniadaniu, nasi milusińscy udali się na salę gimnastyczną, gdzie odbywała się zabawa. Na tę wyjątkową okazję rodzice zaprosili do prowadzenia balu profesjonalne animatorki, które zachęcały wszystkich do tańca przygotowaną muzyką. Najpierw przedszkolaki, a później uczniowie klas I-III świetnie się bawili, uczestnicząc w zabawach, tańcach, korowodach, prowadzonych przez Panie animatorki. Podczas pląsów na sali panowała radosna atmosfera, a wszyscy bawili się radośnie i wesoło. Uśmiech nie schodził z twarzy, nawet w chwilach zmęczenia. Po krótkiej przerwie, muzyka ponownie porwała wszystkich do tańca, towarzysząc dzieciom w ich ulubionych przebojach. Kiedy zabawa dobiegła końca, dzieci z żalem opuszczały salę balową, by następnie udać się na wspólny poczęstunek. Wspólnie spędzony czas przyniósł wiele radości naszym wychowankom, co było głównym celem tego balu. Serdecznie dziękujemy Mamom z Rady Rodziców za wsparcie w organizacji oraz przygotowanie poczęstunku. Dziękujemy również Paniom animatorkom za świetną zabawę i miło spędzony czas.

M. Sławeta

Bal karnawałowy – przedszkole i klasy I-III – kliknij, aby obejrzeć

Print Friendly, PDF & Email