Laboratoria przyszłości

Powiększ obraz

W drugim półroczu roku szkolnego 2023/2024 w ramach programu Laboratoria Przyszłości kontynuowaliśmy korzystanie z aparatu cyfrowego.

Na zajęciach koła uczniowie uczyli się wykonywać zdjęcia w świetle sztucznym i świetle słonecznym oraz wykorzystywać światłocienia, przygotowali wiosenną fotobudkę i wiosenną sesję zdjęciową, na zajęciach informatyki uczniowie wykorzystywali zrobione zdjęcia do wstawiania do edytora tekstu.  Wykonano fotorelacje i filmy z uroczystości szkolnych. Na drukarce 3d wykonano odznakę dla Mistrza Kreatywności, upominkowe koniczynki. W programie TinkerCad projektowali pomoce dydaktyczne według własnego pomysłu. Ponadto w ramach wirtualnych Laboratoriów Przyszłości, z projektu Ograj matmę wykonywali w programie Minecraft Education ciekawe zadania w formie wyzwań.

Dorota Snopek

Print Friendly, PDF & Email