Zakończenie roku przedszkolnego

Powiększ obraz

Zakończenie roku przedszkolnego to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdego przedszkolaka. To czas podsumowań, radości z osiągnięć oraz wzruszających pożegnań. Przez dziesięć miesięcy dzieci uczestniczyły w różnorodnych zajęciach i zabawach, zdobywały nowe umiejętności, zawierały przyjaźnie i odkrywały otaczający je świat.

19 czerwca 2024 roku w sali gimnastycznej odbyła się uroczystość zakończenia roku przedszkolnego połączona z pożegnaniem starszaków. W wydarzeniu wzięli udział rodzice, dyrekcja, nauczyciele oraz proboszcz parafii, ks. Jacek Godzisz.

Uroczystość rozpoczęły dzieci z grupy młodszej, które zaprezentowały taniec, piosenki oraz wiersze, pokazując swoje umiejętności. Następnie wystąpiły starszaki, zachwycając wszystkich swoimi piosenkami, recytacjami i tańcem.Dla starszaków jest to szczególnie emocjonujący czas, gdyż opuszczają przedszkole i wkraczają w nowy etap edukacji – szkołę. To ważne przejście, które wiąże się z wielkimi emocjami i nadziejami na przyszłość. Ich występy zrobiły ogromne wrażenie na zgromadzonych. Po występach dzieci otrzymały dyplomy oraz nagrody – niespodzianki, wręczone przez Pana Dyrektora.

W imieniu Dyrekcji i Nauczycieli serdecznie podziękowano wszystkim za ten wyjątkowy rok. Szczególne podziękowania skierowano do rodziców za ich wsparcie i pomoc.

Żegnając kolejnych absolwentów dyrekcja i nauczyciele życzyli im wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom bezpiecznych i radosnych wakacji.

Milena Sławeta

Print Friendly, PDF & Email