Dzień Chłopaka w klasach I-III – wyjazd do kina

Powiększ obraz

Rodzice uczniów klasy I, II i III zorganizowali swoim pociechom wyjazd do kina z okazji DNIA CHŁOPAKA.

Dnia 29 września 2022r. uczniowie klas młodszych pod opieką swoich wychowawców wzięli udział w wyjeździe do Multikina w Kielcach, gdzie obejrzeli film pt.: ,,Tedi i szmaragdowa tablica”. Dzięki wielkiemu ekranowi dzieci mogły się przenieść do niezwykłego świata grupy znajomych archeologów, którzy przeżywają wielką przygodę przemierzając pół świata, by odwrócić klątwę Szmaragdowej Tablicy.

Niewątpliwą atrakcją seansu kinowego był unoszący się zapach popcornu, którego wielkie paczki zakupiło wielu uczniów.

Wszyscy w dobrych humorach, uśmiechnięci i zadowoleni powrócili do szkoły.

Następnego dnia świętowano Dzień Chłopaka w szkole. Dziewczynki obdarowały swoich kolegów słodkim upominkiem, również przygotowanym przez rodziców. Ania i Natalka częstowały ciasteczkami , które same upiekły.

Najwięcej radości sprawiła dzieciom sesja zdjęciowa przygotowana przez panią Małgorzatę Zacharz.

To był bardzo udany Dzień Chłopaka.

K. Skrobisz

 

Print Friendly, PDF & Email