Indywidualne biegi przełajowe

Powiększ obraz

W sobotę 1 października 2022 roku na boisku przy Szkole Podstawowej w Dębskiej Woli odbyły się Miejsko-Gminne Zawody Sportowe – Indywidualne Biegi Przełajowe.

Zawody wznowiono po 2,5-letniej przerwie spowodowanej pandemią COVID-19. Uczniowie klas IV – VIII ze szkół z terenu naszej gminy, znów mogli się spotkać i rywalizować w konkurencjach biegowych.

Oczywiście na zawodach nie mogło zabraknąć uczniów naszej szkoły. Nasza reprezentacja  spisała się znakomicie. Na podium stanął Antoś Wesołowski, który w kategorii klas czwartych zajął trzecie miejsce oraz Bartosz Kaczor, który uplasował się na pozycji trzeciej w kategorii klas VII – VIII.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom, a szczególnie tym, którzy zajęli miejsca na podium. Wszystkim naszym sportowcom życzymy wielu sukcesów.