Bezpieczne ferie zimowe- prelekcja Straży Miejskiej

Powiększ obraz

7 lutego 2024 roku, tuż przed feriami zimowymi naszą szkołę odwiedzili funkcjonariusze Straży Miejskiej w Morawicy – komendant Bogdan Metryka i starszy specjalista Wojciech Nowak.

Celem spotkania było przypomnienie uczniom zasad dotyczących bezpieczeństwa podczas zimowego odpoczynku. Poruszone zostały tematy związane z zabawami na śniegu i lodzie, niebezpieczeństwami jakie można spotkać w domu, na spacerze. Funkcjonariusze zwrócili szczególną uwagę na temat spędzania czasu wolnego w Internecie, niebezpieczeństwami oraz zagrożeniami w cyberprzestrzeni. Starsi uczniowie zostali także pouczeni o odpowiedzialności jaka na nich spoczywa w świetle obowiązującego prawa.

Dyrektor i nauczyciele składają serdeczne podziękowania funkcjonariuszom Straży Miejskiej w Morawicy za przeprowadzenie prelekcji, a uczniom życzą bezpiecznego wypoczynku podczas ferii zimowych.

Katarzyna Nowak

Print Friendly, PDF & Email