Bal karnawałowy w klasach IV-VIII

Powiększ obraz

We wtorek 6 lutego 2024 roku odbył się w naszej szkole bal karnawałowy, w którym uczestniczyli uczniowie z klas IV-VIII. Piękna, kolorowa dekoracja sali gimnastycznej wręcz zachęcała do tanecznych pląsów i wzbudzała we wszystkich pozytywne emocje.

Zabawę rozpoczął tradycyjny polonez w wykonaniu uczniów klasy VI oraz dziewczynek z klasy V i VII. Ciekawy układ choreograficzny uczniowie wykonali perfekcyjnie. Następnie przyszła kolei na belgijkę. Skoczny, żywiołowy taniec był nie lada wyzwaniem kondycyjnym, ale nasi uczniowie dali radę 🙂 Później to już był prawdziwy szał zabawy – taneczny pociąg z przeszkodami, skoczny krzyżok, wręczanie haftowanej chusteczki, worek przebieranek, muzyczny pociąg dookoła świata, czy taniec pingwinów sprawiły, że wszyscy chętnie włączali się do zabawy.  Dodatkowo na uczniów czekały mini konkursy, pamiątkowe zdjęcia oraz smaczny poczęstunek. Zabawa zakończyła się wspólnym odśpiewaniem piosenki „Gdzie strumyk płynie z wolna”.

Bal karnawałowy 2024 za nami. Szkoda tylko, że na kolejny trzeba czekać cały rok…

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć oraz filmików z tego tanecznego wydarzenia.

M. Piwowarska

Polonez – kliknij, aby obejrzeć

Belgijka – kliknij, aby obejrzeć

Bal karnawałowy 2024 – kliknij, aby obejrzeć

Print Friendly, PDF & Email