Bal karnawałowy w oddziałach przedszkolnych

Powiększ obraz

Karnawał to tradycja, kojarząca się z zabawą i muzyką, gdzie ważną rolę odgrywają bale, które dla przedszkolaków są czasem niezwykłym, wyczekiwanym przez wiele dni.


W piątek, 5 lutego, już od samego rana dzieci z niecierpliwością czekały na pierwsze dźwięki muzyki, a tym samym obietnicę dobrej zabawy. Przedszkolaki były nie do rozpoznania! Przepięknie ubrane, z dumą prezentowały swoje stroje. W przedszkolu zagościli: policjanci, strażacy, superman, księżniczka, batman, kotki, pszczółka, a nawet smok!
Dzieci z wielką przyjemnością bawiły się i tańczyły w rytmie największych hitów. Nie zabrakło konkursów, w których przedszkolaki chętnie uczestniczyły, chcąc zaprezentować swoje umiejętności. Mimo chwilowego zmęczenia, uśmiech nie znikał z dziecięcych twarzy.
Bal karnawałowy zawsze dostarcza dzieciom wiele radości i niezapomnianych chwil, które na długo pozostają w ich pamięci.

Dziękujemy pięknie dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych strojów. Następny Bal już za rok!

M. Sławeta

Print Friendly, PDF & Email