Zawody w halowej piłce nożnej chłopców klas IV-VI

Powiększ obraz

W sobotę 18 października 2023 roku w hali sportowej w Bilczy odbyły się międzyszkolne zawody sportowe w halowej piłce nożnej chłopców w kategorii klas IV-VI.

W rywalizacji wzięli udział uczniowie z 7 szkół z terenu naszej gminy: Dębskiej Woli, Morawicy, Bilczy, Brzezin, Woli Morawickiej, Lisowa i Obic. Zawody rozgrywano w dwóch grupach system „każdy z każdym”, a następnie odbył się półfinał i finał.

Nasza reprezentacja mecz z Morawicą zremisowała bezbramkowo, a mecz z Wolą Morawicką przegrała 1:0. Niestety, takie wyniki nie wystarczyły, aby awansować do gry o miejsca na podium. Należy podkreślić duże zaangażowanie naszych uczniów i zachowanie fair play.  Miłym dodatkiem była także nagroda dla szkoły w postaci piłki nożnej.

Opiekę nad uczniami sprawowała pani Małgorzata Zacharz.

Print Friendly, PDF & Email