Zaczarowany świat filmu

Powiększ obraz

W dniu 12 grudnia uczniowie klasy IV, V i VI wraz z paniami: R. Strójwąs, M. Piwowarską i G. Przygodzką wybrali się do kina „Moskwa” w Kielcach na projekcję filmu „Magiczne święta Ewy”.

Niezwykła historia głównej bohaterki wprowadziła wszystkich w magiczny klimat świąt Bożego Narodzenia, a odkrycie skrywanej od lat tajemnicy rodzinnej uświadomiło uczniom, jak ważne są więzi rodzinne.

Niezwykłe wrażenie na widzach wzbudziły urzekające zimowe krajobrazy oraz fascynujący świat zwierząt. Ekologia i miłość do fauny to, obok wątku rodzinnego, główna fabuła filmu.

Wszystkie te elementy oraz szczęśliwe zakończenie sprawiły, że film bardzo się podobał. Na zakończenie na uczniów czekała jeszcze jedna niespodzianka – pizza, która choć nieco niezdrowa, stanowiła miłe zakończenie wycieczki.

(M. Piwowarska)

 

Print Friendly, PDF & Email