Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej

Powiększ obraz

W piątek 6 grudnia uczniowie klasy V i VI uczestniczyli w Mikołajkowym Turnieju Piłki Nożnej. W rywalizacji uczestniczyły po dwa zespoły dziewcząt i chłopców. Młodzi sportowcy sami wybrali składy drużyn i nazwę zespołu związaną ze świętami Bożego Narodzenia i mikołajkami.

W kategorii dziewcząt od początku dominowała drużyna „Śnieżynek”, której ostatecznie przypadło zwycięstwo z wynikiem 6:3. Drugi zespół dziewcząt – „Elfy Mikołaja” – musiał zadowolić się miejscem drugim.

W kategorii chłopców do gry ofensywnej od początku przystąpiły „Elfy”, co dało im dużą przewagę już w pierwszej połowie meczu. W drugiej połowie spotkania „Reniferki” nieco zmniejszyły dystans, ale strat nie udało się już nadrobić. Tym samym, ta rywalizacja zakończyła się zwycięstwem zespołu „Elfy” 5:3.

Poniżej przedstawiamy składy zwycięskich drużyn:

Zespół „Śnieżynki” – Asia Baran, Wiktoria Pajączkowska i Natalia Szczerba

Zespół „Elfy” – Eryk Tkacz, Wiktor Zapała, Mateusz Ozimirski, Bartosz Kaczor, Dawid Kucharski.

(M.Piwowarska)

 

Print Friendly, PDF & Email