,,Z Babcią i Dziadkiem przez świat…’’, czyli akademia z okazji Dnia Babci i Dziadka

Powiększ obraz

Dzień Babci i Dzień Dziadka to święta obchodzone w Polsce kolejno 21 i 22 stycznia. Podczas tych dni wszystkie wnuczki i wnuczkowie obdarowują swoje babcie i dziadków prezentami i przede wszystkim najlepszymi życzeniami.

Dzień Babci i Dziadka w naszej szkole obchodzony był 24.01.2024. Przedstawienie ,,Z Babcią i Dziadkiem przez świat…’’ przygotowane było w formie muzyczno-słownych wystąpień dzieci, na które zaproszone były kochane babcie i dziadkowie. Mali artyści zachwycili piękną grą aktorską. Były wiersze, scenki odgrywane przez dzieciaki, przeplatane wzruszającym śpiewem, gra na instrumentach, taniec, a na koniec wręczanie własnoręcznie zrobionych przez dzieci prezentów i laurek z życzeniami, ozdobionych kolorowymi obrazkami lub zdjęciami wnuków. Kończąc tą wyjątkową podróż, babcie i dziadkowie zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, który przygotowali nasi wspaniali rodzice.

Monika Ignorowicz

Dzień Babci i Dziadka 2024

Print Friendly, PDF & Email