Wyniki konkursu na rymowankę „Szanuj, nie hejtuj”

Powiększ obraz

W ramach kampanii zainicjowanej przez wojewodę świętokrzyskiego Zbigniewa Koniusza „Świętokrzyskie nie hejtuje” w naszej szkole został  ogłoszony konkurs na rymowankę pod hasłem „Szanuj, nie hejtuj”. Konkurs był przeznaczony dla uczniów klas IV-VIII.

Komisja Konkursowa w składzie pani Małgorzata Zacharz, pani Mirosława Piwowarska i pan Jerzy Węgrzyn dokonała oceny dostarczonych prac. Oceniano zgodność z tematem, walory literackie, oryginalność i samodzielność oraz walory artystyczne. Dodatkowo doceniono estetykę wykonania. Wszystkie prace zachwycały, wszystkie zawierały mądre przesłanie i wskazówki do życia wypełnionego pasją i życzliwością. Ostatecznie przyznano następujące miejsca:

I miejsce – Natalia Poklek, Malwina Strzeszkowska, Staś Ćwiek

II miejsce – Maja Piwowarska, Oliwia Kumor, Natalia Kasprzycka

III miejsce – Filip Wesołowski, Filip Lulkowski

 

W dniu 29 listopada 2021r. odbyło się podsumowanie konkursu oraz wręczenie dyplomów i nagród. Wszyscy laureaci otrzymali dyplomy i nagrody książkowe ufundowane przez dyrektora szkoły – pana Jerzego Węgrzyna oraz słodkie upominki ufundowane przez organizatorkę konkursu – panią Mirosławę Piwowarską.

Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii z powyższego wydarzenia oraz z wcześniejszych działań klasy IV na tle ścianki dobrego przekazu.

 

Mirosława Piwowarska – organizator konkursu

 

Print Friendly, PDF & Email