Wyniki konkurs na kartkę bożonarodzeniową po angielsku

Powiększ obraz

Konkurs na najpiękniejszą kartkę bożonarodzeniową  po angielsku zorganizowany został poraz kolejny przez nauczycielkę j.angielskiego, p. M. Zacharz i był przeznaczony dla wszystkich uczniów w naszej szkole.

Zadaniem uczestników było przedstawienie nastroju oraz tradycji Świąt Bożego Narodzenia w postaci kartki świątecznej  oraz umieszczenie  na niej życzeń w języku angielskim. Technika wykonania prac była dowolna- celem konkursu było rozwijanie zdolności plastycznych, wyobraźni oraz aktywności twórczych dzieci i młodzieży.

Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem-  przystąpiło do niego 25 osób: 8 uczniów klas 1-3 oraz 17 uczniów klas 4-8. Każdy praca wykonana była bardzo starannie i estetycznie; wszyscy uczestnicy wykazali się niezwykłą pomysłowością i oryginalnością. Jury konkursowe, po burzliwych naradach ogłosiło werdykt: wszystkie kartki zasługują na I miejsce. Niemniej jednak na szczególne wyróżnienie i zasługują  prace uczniów: Julii Kaczor (kl 1), Klaudii Klimczak ( kl 1) , Adriana Klimczka i Kamila Klimczaka ( kl  4) oraz Oliwii Kumor ( kl 5).

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają oceny cząstkowe z j. angielskiego oraz uwagi pozytywne z zachowania.

Gratuluję uczniom wygranych i zapraszam do uczestnictwa w kolejnej edycji za rok.

Małgorzata Zacharz

Print Friendly, PDF & Email