Wizyta u seniorów

Powiększ obraz

W piątek, 17.01.2020 r., w związku ze zbliżającym się Dniem Babci i Dziadka, już po raz kolejny uczniowie naszej szkoły wraz z paniami: Małgorzatą Kowalczyk, Marią Szastak oraz Jolantą Ślusarczyk udali się do Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego i Rehabilitacyjnego w Bilczy, by zaprezentować jasełka dla seniorów.

Osoby starsze z łezką w oku obserwowały i podziwiały występ naszych artystów, wspólnie z nimi kolędowały, a na zakończenie widzowie otrzymali kartki z życzeniami wykonane przez naszych uczniów. Spotkania takie rozwijają wśród dzieci i młodzieży wrażliwość, szacunek do osób starszych, chęć pomocy osobom słabszym. Natomiast osoby w jesieni życia mogą choć na kilka chwil oderwać się od codzienności, poczuć się potrzebne i obejrzeć atrakcyjne przedstawienie.

Bardzo serdecznie dziękujemy za ciepłe i miłe przyjęcie.

(Katarzyna Nowak)

Print Friendly, PDF & Email