Turniej Gier i Zabaw

Powiększ obraz

W sobotę 25 lutego, uczniowie naszej szkoły z klas I-IV uczestniczyli w międzyszkolnych rozgrywkach sportowych. Turniej Gier i Zabaw odbył się w hali sportowej w Bilczy, a uczestniczyli w nim uczniowie ze wszystkich szkół z terenu naszej gminy.

Opiekę nad uczniami sprawowały panie: Bożena Śnioch i Mirosława Piwowarska. Każdy zespół (trzy dziewczynki i trzech chłopców) rywalizował w 4 konkurencjach. Szkoły otrzymywały punkty za każdą rozegraną konkurencję w zależności od zajętego miejsca. Uczniowie rywalizowali w konkurencjach rzutnych, zwinnościowo-szybkościowych i skocznościowo-siłowych. Wszyscy bardzo się starali i dali z siebie wszystko. Niestety, nie udało się zdobyć miejsca na podium. Mimo to, wszystkie dzieci były bardzo zadowolone z udziału w zawodach, które były dla nich okazją do sprawdzenia swoich umiejętności i rywalizacji z rówieśnikami na tak dużym obiekcie, jakim jest hala sportowa w Bilczy. Większość naszych uczniów pierwszy raz uczestniczyła w zawodach sportowych o tak dużym zasięgu i randze.

Miłe sportowe chwile spędzone w sobotnie przedpołudnie na pewno długo przypominać będzie pamiątkowy pucharek i nagroda rzeczowa w postaci sprzętu sportowego. Gratulujemy wszystkim zawodnikom zaangażowania i ducha walki.

M.Piwowarska

Print Friendly, PDF & Email