Laboratoria Przyszłości – podsumowanie lutego

Powiększ obraz

Po powrocie z ferii zimowych okazało się, że wielu naszych uczniów spędzało je aktywnie. I to nie tylko na świeżym powietrzu, ale również w… szkole.

Uczniowie, którzy w czasie ferii wzięli udział w Turnieju Tenisa Stołowego zostali przez p. Mirosławę Piwowarską nagrodzeni nie tylko dyplomami i drobnymi upominkami, ale również wydrukowanymi na drukarce 3d odznakami. Zaprojektowali je na lekcji informatyki uczniowie klasy siódmej, z największym zaangażowaniem Wiktora Kaczora. Z kolei na lekcji informatyki w klasie czwartej uczniowie odczytywali ze stacji pogody wyniki pomiarów i weryfikowali je z tymi znalezionymi w internecie, analizowali ewentualne rozbieżności. Klasa piąta zaś na lekcji informatyki wykorzystała aparat, aby nagrać hasła reklamowe, do umieszczenia w tworzonych prezentacjach. Aparat tradycyjnie już towarzyszy nam również podczas różnych wydarzeń szkolnych, w lutym były to walentynki. Jak co tydzień uczniowie odczytują i analizują także wskazania ze stacji pogody.

#LaboratoriaPrzyszłości

#LaboratoriaPrzyszlosci

koordynator, D. Snopek

Print Friendly, PDF & Email