Szkolne zawody w tenisie stołowym

Powiększ obraz

W czasie ferii zimowych, w środę 8 lutego, zainteresowani uczniowie naszej szkoły przystąpili do szkolnych zawodów w tenisie stołowym. Rozgrywki odbywały się systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów.

W kategorii chłopców bezapelacyjnym zwycięzcą okazał się Filip Lulkowski z klasy V, który nie dał szansy konkurencji i wygrał wszystkie mecze 2:0. Miejsce drugie zajął Maciej Wieczorek z kasy V, a na trzeciej pozycji uplasował się Maciej Lulkowski z klasy III. W kategorii dziewcząt zwyciężyła Maja Piwowarska z klasy V, drugie miejsce zajęła Agata Nowak z klasy IV, a trzecie Aleksandra Piwowarska z klasy II. Wręczenie dyplomów odbyło się 17 lutego 2023 roku. Wszyscy uczestnicy otrzymali od dyrektora szkoły – pana Jerzego Węgrzyna – drobne upominki, a zwycięzcy zawodów pamiątkowe statuetki wydrukowane przez panią Dorotę Snopek przy użyciu drukarki 3D.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za udział w zawodach i zapraszamy do udziału w kolejnych zawodach sportowych organizowanych w naszej szkole.

M.Piwowarska – organizator zawodów

Print Friendly, PDF & Email