Nasi uczniowie – nasza duma

Powiększ obraz

W naszej szkole w bieżącym roku szkolnym uczniowie brali udział w Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Kielcach.

Rekordzistką okazała się uczennica klasy VIII Joanna Baran, która wzięła udział  w 6 konkursach na etapie szkolnym (z języka polskiego, języka niemieckiego, języka angielskiego, matematyki, biologii i geografii). Do II etapu zakwalifikowała się z dwóch przedmiotów tj. języka polskiego i geografii. Z każdego przedmiotu Asia osiągnęła bardzo dobre wyniki, szczególnie z języka polskiego, w którym uzyskała aż 93,8 %.

Na wyróżnienie zasługuje fakt, że Joanna Baran od kilku lat jest uczennicą o najwyższej średniej ocen w całej szkole.

Asiu, serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów w dalszej edukacji. Powodzenia.

Print Friendly, PDF & Email