Szkolna Akcja Paczka na Święta

Powiększ obraz

Poraz kolejny nasza szkoła przygotowała z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia paczkę dla potrzebującej rodziny. Dzięki przedszkolakom, uczniom, nauczycielom, pracownikom i rodzicom, czyli ludziom dobrej woli rodzina będzie miała piękniejsze święta.

Otrzymali bowiem realne wsparcie oraz poczucie, że w ciężkim czasie nie są sami. Pomoc rzeczowa w postaci produktów żywnościowych, środków czystości, kosmetyków, zabawek, pościeli i ręczników została przekazana we wtorek, 21 grudnia.

Rodzina na ręce dyrektora szkoły pana Jerzego Węgrzyna oraz opiekunów Szkolnego Klubu Wolontariusza- pani Katarzyny Nowak, Samorządu Uczniowskiego- pani Małgorzaty Zacharz i PCK- pani Małgorzaty Kowalczyk złożyła serdeczne podziękowania za pamięć oraz wsparcie i przekazała najserdeczniejsze życzenia świąteczne.

Opiekunowie zbiórki składają serdeczne podziękowania wszystkim, którzy włączyli się do akcji, pamiętajmy, że dobro powraca ze zdwojoną siłą.

K. Nowak

Print Friendly, PDF & Email