Święta Bożego Narodzenia  w domach naszych uczniów  – galeria świąteczna

Powiększ obraz

Ponad dwa tysiące lat temu przyszedł na świat Jezus Chrystus, Syn Boży, rodząc się w stajence betlejemskiej jako bezbronne dziecię. Dziś, zgodnie z tradycją chrześcijańską, kultywujemy to wydarzenie jako jedno z najpiękniejszych świąt – uroczystość Narodzenia Pańskiego.

Święta Bożego Narodzenia mają wyjątkowy charakter, bo oparte są w dużej mierze na miłości i wybaczaniu. Kojarzymy je przede wszystkim z ciepłem rodzinnej atmosfery, ze spokojem i radością. Wyjątkowy charakter Świąt Bożego Narodzenia podkreślają dekoracje świąteczne: choinki, stroiki, iluminacje świetlne, postacie Mikołajów, bałwanki, czy błyszczące białe sanie z reniferami. Domy, podwórka, ulice i place mienią się niesamowitą paletą barw i kształtów, a to wszystko sprawia, że w powietrzu czuć atmosferę czegoś niezwykłego i wyjątkowego…

Tą magiczną atmosferą Świąt Bożego Narodzenia w swoich rodzinnych domach zechcieli podzielić się z nami uczniowie naszej szkoły. Licznie odpowiedzieli na naszą propozycję i wykonali świąteczne zadanie: zdjęcia dekoracji świątecznych we własnych domach.  Przysłane zdjęcia są dowodem aktywności i kreatywności naszych wychowanków.  Zobaczcie sami – zapraszamy do obejrzenia świątecznej galerii w postaci zdjęć oraz filmiku.

Swieta-Bozego-Narodzenia-w-domach-naszych-Uczniow-2020.mp4

M.Piwowarska, K.Skrobisz

 

Print Friendly, PDF & Email