ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU PLASTYCZNEGO

Powiększ obraz

Zakończył się powiatowy etap konkursu plastycznego „Bezpiecznie na wsi mamy – od 30 lat z KRUS wypadkom zapobiegamy”. Organizatorem konkursu jest Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. Celem konkursu jest promowanie wśród uczniów Szkół Podstawowych z terenów wiejskich pozytywnych zachowań związanych z pracą i zabawą na terenie gospodarstwa rolnego.
Konkurs ten jest ważny, gdyż uświadamia dzieciom, że przy zlekceważeniu zasad bezpieczeństwa w gospodarstwach rolnych, czyhają na nie różne zagrożenia.
Ze względu na dużą ilość nadesłanych prac, komisja miała wielki problem w wybraniem tych najlepszych. Mimo, iż prace uczniów naszej szkoły były bardzo ładne, to jednak nie zajęły miejsca na podium. Warto podkreślić, że każda zaskakiwała pomysłowością, różnorodnością technik i starannością wykonania, dlatego też wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, które zostały przesłane do szkoły. Dyrektor Jerzy Węgrzyn miał zaszczyt wręczyć je następującym uczniom :

– z klasy I : Śnioch Krzysztof, Grochowina Igor, Wesołowski Dominik ;

– z klasy II : Śnioch Patryk, Pańszczyk Kornel, Wróbel Julia, Nowak Agata ;

– z klasy III : Poklek Martyna, Frąk Dawid, Ćwiek Stanisław, Wesołowski Filip, Wieczorek Maciej, Sutowicz Wiktor, Ptak Bartłomiej ;

– z klasy IV : Dominika Kumor, Natalia Kasprzycka
– z klasy VII : Natalia Poklek, Natalia Szczerba, Malwina Strzeszkowska, Natalia Waligóra

Oprócz dyplomów uczniowie otrzymali ocenę celującą z plastyki i pozytywną uwagę z zachowania. Dziękujemy wszystkim uczniom za udział w konkursie.

Opiekunowie :   kl. I – III K. Skrobisz
kl. IV – VII K. Nowak

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email