Podsumowanie konkursu fotograficznego „Taka jesień…”

Powiększ obraz

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy poświęcili troszkę czasu i energii, i przysłali zdjęcia na szkolny konkurs fotograficzny „Taka jesień…”.

Wszystkie fotografie były przepiękne. Niestety, ze względu na ograniczoną pojemność strony internetowej nie mogliśmy opublikować wszystkich zdjęć.

W konkursie wzięło udział 14 uczniów klas I-VII oraz 7 rodziców.

Wysoki poziom wykonanych fotografii sprawił, że po raz kolejny jury miało nie lada problem, aby wytypować zwycięzców w poszczególnych kategoriach.

Po długich i  burzliwych naradach wreszcie udało się ustalić werdykt.

I tak, w kategorii klas I-III miejsce pierwsze zdobyła Zuzanna Sułkowska z klasy I, miejsce drugie przyznano Kubie Koza z klasy III, zaś trzecia lokata należała do Oliwii Śnioch z klasy II i Martyny Poklek z klasy III.

W kategorii klas IV – VII najpiękniejszą, według jury, fotografię wykonała Natalia Szczerba z klasy VII i Dominik Stachaczek z klasy V. Na miejscu drugim uplasowała się Natalia Poklek z klasy VII i Dominik Koza z klasy V. Miejsce trzecie zdobyli: Piotr Tekiel – uczeń klasy V, Dawid Kucharski – uczeń klasy VI oraz Bartosz Kaczor także z klasy VI. Wyróżnienie przyznano dla Dominiki Kumor i Natalii Kasprzyckiej z klasy IV.

W kategorii rodzice miejsce pierwsze przyznano ex aequo dla pani Kamili Kaczor i pani Agnieszki Kozy. Drugą lokatę zdobyli: pani Ewelina Kasprzycka, pani Joanna Szczerba oraz pan Tomasz Poklek. Na miejscu trzecim uplasowała się pani Monika Poklek i pan Ryszard Szczerba.
Uczniowie, którzy wzięli udział w konkursie otrzymają punkty z zachowania i słodkie co nieco, zaś wszyscy laureaci miejsc I-III dyplomy. Nagrody będą wręczone po powrocie do nauki stacjonarnej.
Organizatorki jeszcze raz serdecznie dziękują wszystkim uczestnikom konkursu, gratulują nagrodzonym i zapraszają do udziału w następnych edycjach konkursu fotograficznego.
Poniżej prezentujemy kolejną serię zdjęć konkursowych –  zapraszamy do oglądania uroków złotej polskiej jesieni.

Organizatorki i jury konkursu: M.Piwowarska, K.Skrobisz

 

Print Friendly, PDF & Email