Nadejście Wiosny w Przedszkolu

Powiększ obraz

22 marca (środa) nasze przedszkolaki obchodziły nadejście Wiosny. Uroczystość powitania rozpoczęła się od gier i zabaw związanych z porami roku. Dzieci poznały stary zwyczaj topienia Marzanny.

Mimo wielu atrakcji, to czego dzieci najbardziej wyczekiwały to zrobienie Marzanny. Postanowiliśmy też w tym roku uczcić nadejście Wiosny Pokazem Mody Wiosennej. Dzieci wystąpiły profesjonalnie jak na „wybiegu”, prezentując fantastyczną kolekcję wiosenną. Każda kreacja była unikatowa i niepowtarzalna, każda stworzona według oryginalnych pomysłów. W tym dniu dzieci z radością szły w wiosennym pochodzie, z Marzanną na czele. Nie ulegając tradycji, dzieci postanowiły jednak nie niszczyć Marzanny.

Ten piękny, prawdziwie wiosenny dzień będzie długo wspominany. Jesteśmy pewni, że starania naszych przedszkolaków sprawią, że Wiosna zawita do nas na stałe.

P.S Na przedszkolaków czekała jeszcze jedna atrakcja, ale o tym w następnym artykule:)

M. Sławeta

Print Friendly, PDF & Email