Mikołajki w naszej szkole

Powiększ obraz

6 grudnia jest dniem wyczekiwanym przez małych i dużych przez cały rok. W naszej szkole podtrzymujemy mikołajkową tradycję.

Na szkolnych korytarzach  było czerwono, uczniowie w odświętnych strojach, w pięknych mikołajkowych czapkach, już od rana biegali zadowoleni.  Jaka była radość, gdy w naszej szkole pojawił się św. Mikołaj i jego pomocnicy. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego: Julia, Natalia i Agata częstowały wszystkich słodkościami, a nauczycielom i pracownikom szkoły wręczyły słodkie rózgi. Pomocnice Św. Mikołaja zadawały pytania sprawdzając wiedzę dzieci i dorosłych na temat Mikołaja. Uczniowie oraz nauczyciele bez najmniejszego problemu udzielali na nie odpowiedzi i w nagrodę otrzymywali pierniczki.

Serdecznie dziękujemy Świętemu Mikołajowi za odwiedziny i obdarowanie prezentami przedszkolaków i uczniów naszej szkoły. Do zobaczenia za rok.

K. Nowak

Mikołajki 2023

Print Friendly, PDF & Email