Mikołajki w klasach 1-3

Powiększ obraz

6 grudnia jest od wielu lat dniem, w którym w naszej szkole podtrzymujemy mikołajkową tradycję. Od samego rana z każdej strony biegali po korytarzach uczniowie ubrani na czerwono, w pięknych mikołajkowych czapkach.

W takich samych strojach pokazali się również nauczyciele. Śmiało można powiedzieć, że zabawa była rewelacyjna. Jednak prawdziwa radość pojawiła się, gdy do sal lekcyjnych do uczniów klas I-III przybył św. Mikołaj w towarzystwie pana dyrektora. Dzieci witały go z ogromnym entuzjazmem. W podziękowaniu za prezenty uczniowie zaśpiewali piosenkę i podarowali mu laurkę. Serdecznie dziękujemy św. Mikołajowi i panu dyrektorowi- w roli śnieżynki- za odwiedziny i obdarowanie prezentami i cukierkami najmłodszych uczniów naszej szkoły i wychowawców.

Zapraszamy za rok. Do zobaczenia.

K. Skrobisz

 

Print Friendly, PDF & Email