Międzyszkolne zawody w pływaniu

Powiększ obraz

W sobotę 15 kwietnia na pływalni „Koral” w Morawicy odbyły się międzyszkolne zawody w pływaniu. Do rywalizacji przystąpili uczniowie ze wszystkich szkół z terenu Miasta i Gminy Morawica, którzy startowali, w zależności od wieku, na dystansie 25 lub 50 metrów, stylem dowolnym lub grzbietowym.

Naszą szkołę w kategorii klas I-III reprezentowali uczniowie klasy drugiej i trzeciej: Julia Kaczor, Alan Pajączkowski i Dominik Wesołowski. W kategorii klas IV-VI w szranki stanęli uczniowie klasy piątej i szóstej: Julka Wesołowska, Filip Lulkowski, Stasiu Ćwiek i Filip Wesołowski.

Podczas uroczystej dekoracji zwycięzców obecny był Burmistrz Miasta i Gminy Morawica – pan Marian Buras.

Wszyscy nasi uczniowie spisali się znakomicie i dali z siebie wszystko. Serdecznie gratuluję wszystkim udziału i zachęcam do dalszej aktywności sportowej.

M. Piwowarska

Print Friendly, PDF & Email