Międzyszkolne zawody w piłce siatkowej chłopców

Powiększ obraz

W sobotę 21 stycznia w hali sportowej w Bilczy odbyły się międzyszkolne zawody w piłce siatkowej chłopców z klas IV-VI. Do rywalizacji przystąpili uczniowie z 5 szkół: Morawicy, Dębskiej Woli, Brzezin, Bilczy i Obic.

Rozgrywki odbywały się do dwóch wygranych setów, systemem „każdy z każdym”. Naszą szkołę reprezentował zespół w składzie: Adam Nowak, Mikołaj Pajączkowski, Maciej Wieczorek, Filip Lulkowski, Adrian Klimczak, Kamil Klimczak, Wiktor Sutowicz, Jaś Pawlusek, Staś Ćwiek i Dawid Frąk.

Poziom gry był bardzo wyrównany, do końca nie było zdecydowanego faworyta, a o klasyfikacji końcowej zdecydowały dopiero dwa ostatnie mecze. W turnieju nasza drużyna wygrała dwa mecze (z zespołem z Morawicy i z Brzezin) i dwa mecze przegrała (z zespołem z Bilczy i z Dębskiej Woli). Ostatecznie nasi chłopcy uplasowali się na miejscu czwartym.

Udział w zawodach był kolejną możliwością doskonalenia swoich umiejętności i zdobycia cennego doświadczenia sportowego. Miłym akcentem były, po raz kolejny, nagrody dla szkoły. Tym razem zdobyliśmy drabinki koordynacyjne i komplet szarf gimnastycznych.

M.Piwowarska

Print Friendly, PDF & Email