Laboratoria Przyszłości w maju

Powiększ obraz

W maju w ramach programu Laboratoria Przyszłości dokumentowaliśmy aparatem fotograficznym apel z okazji Świąt Majowych oraz uroczysty apel z okazji urodzin Jana Pawła II. Z obu uroczystości powstały też filmiki.

Opiekun koła fotograficznego wykonał naszym ósmoklasistom – przyszłym absolwentom – pamiątkową sesję zdjęciową. Na lekcji języka polskiego w klasie IV, podczas omawiania „Dynastii Miziołków”, uczniowie poznawali różnice między tradycyjnym aparatem fotograficznym a aparatem cyfrowym. Zaś uczniowie klasy siódmej na kole informatycznym zaprojektowali  w Tinker Cad statuetki dla zwycięzców Turnieju Badmintona, zorganizowanego w naszej szkole przez nauczyciela wychowania fizycznego. Odznaki te zostały wydrukowane w technologii 3d. Za pomocą aparatu utrwaliliśmy także rozgrywki sportowe i zajęcia związane ze zdrowym odżywaniem, które wszystkie klasy realizowały podczas festynu sportowo – profilaktycznego „Żyj zdrowo na sportowo”. .

#laboratoriaprzyszlosci

#laboratoriaprzyszłości

koordynator, D. Snopek

Print Friendly, PDF & Email