Konkurs „Sport moja pasja, czyli jak aktywnie spędzam czas wolny”

Powiększ obraz

W ramach Europejskiego Tygodnia Sportu nasi uczniowie przystąpili do szkolnego konkursu „Sport moja pasja, czyli jak aktywnie spędzam czas wolny”.

Konkurs był przeznaczony dla uczniów klas IV-VII.

Zadaniem uczestnika było zaprezentowanie swojej ulubionej dyscypliny sportowej w wybrany przez siebie sposób. Pomysłów było mnóstwo; były zdjęcia, plakaty, wiersze i prezentacje multimedialne. Wszystkie prace stały na bardzo wysokim poziomie i prezentowały różne formy aktywności fizycznej.

Nasi uczniowie spędzają czas wolny jeżdżąc na koniach, łyżwach, nartach, rolkach, rowerze, wykonują akrobacje na trampolinie, a także grają w gry zespołowe. Bardzo cieszy nas fakt, że wszyscy są bardzo aktywni.

Jury miało nie lada problem, by wyłonić zwycięzcę konkursu. Po długich i burzliwych naradach wytypowano laureatów. Okazało się, że najciekawszą prezentację przygotowała Ania Nowak i Wiktor Zapała. Najładniejszy plakat wykonali: Dominika Kumor, Piotr Tekiel, Adaś Nowak i Asia Baran. Zachwycające zdjęcia przysłała Julia Wesołowska i Adrian Socha, zaś Bartek Kaczor napisał bardzo radosny i pouczający wiersz o piłce nożnej. Dodatkowo Bartek wyróżnił się pracowitością, bo doręczył aż 3 rodzaje prac konkursowych – zawsze tematem przewodnim była piłka nożna.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy. Nagrodą jest ocena z WF oraz punkty z zachowania. Autorzy wszystkich prac będą także punktowani przy wyborze w naszej szkole Sportowca Roku 2021.

Poniżej prezentujemy prace naszych uczniów – zdjęcia, plakaty i prezentacje multimedialne. Zachęcamy do oglądania.

PREZENTACJA MULTIMEDIALNA- Wiktor Zapała

PREZENTACJA MULTIMEDIALNA- Anna Nowak

 

M. Piwowarska

Print Friendly, PDF & Email