Konkurs plastyczny dla szkół podstawowych „Co lubię? Sport lubię!”

Powiększ obraz

Polski Komitet Olimpijski ogłasza konkurs plastyczny dla szkół podstawowych pt. „Co lubię? Sport lubię!”. Konkurs jest organizowany w kategorii klas I-III, klas IV-VI oraz VII-VIII.

Zadaniem uczniów z klas I-III jest stworzenie kartki z życzeniami powodzenia dla polskich olimpijczyków. Z kolei uczniowie klas IV-VI oraz VII-VIII mają wyrazić w formie pracy plastycznej odpowiedź na pytanie „Co czuję, gdy uprawiam sport?” oraz dołączyć do pracy krótki tekst.

Szczegóły znajdują się w regulaminie oraz opisach zdań konkursowych, które prezentuję poniżej.

Ponieważ prace plastyczne wraz z wypełnioną i podpisaną Kartą Zgłoszeniową należy dostarczyć do Organizatora do dnia 22 grudnia proszę, aby uczniowie do szkoły swoje prace dostarczyli do dnia 17 grudnia.

Regulamin_konkursu_Co-lubie_Sport-lubie

Opis-zadania_kategoria-I

Opis-zadania_kategoria-II-i-III

Plakat_KONKURS-PLASTYCZNY

 

M.Piwowarska – opiekun projektu

Print Friendly, PDF & Email