Konkurs „Hej ludzie, idą święta”

Powiększ obraz

Szkoła Podstawowa w Obicach od wielu lat dba o kultywowanie tradycji związanej ze świętami Bożego Narodzenia. Niestety w bieżącym roku szkolnym ze względu na pandemię Covid-19 nie odbyły się tradycyjne jasełka. Jednak nasi uczniowie nie zawiedli i przystąpili do konkursu na kolędę lub piosenkę świąteczną pt. „Hej ludzie, idą święta”.

Celem konkursu było: rozbudzanie u młodych wykonawców zamiłowania do śpiewu i muzyki, promowanie aktywności twórczej dzieci i młodzieży, a także propagowanie kultury muzycznej wśród dzieci i młodzieży.  Jury w składzie: p. G. Przygodzka, p. M. Zacharz i p. K. Nowak, przyznało wszystkim uczestnikom miejsce I. Poniżej prezentujemy talenty muzyczne naszych uczniów:

Kumor-Dominika_klasa4

Bartosz Kaczor z klasy VI wraz z siostrą Julią z oddziału przedszkolnego i mamą panią Kamilą

Natalia-Kasprzycka_klasa_4

Nowak-Agata_klasa_2

Serdecznie podziękowania dla wszystkich za trud i zaangażowanie podczas udziału w konkursie.

K. Nowak

Print Friendly, PDF & Email