Konkurs fotograficzny „Dary jesieni”

Powiększ obraz

Zapraszamy wszystkich naszych uczniów do udziału w kolejnej edycji jesiennego konkursu fotograficznego, tym razem pod hasłem „Dary jesieni”. Prosimy o przysyłanie na e-dziennik maksymalne trzech zdjęć ukazujących jesienne skarby.

A tych, podczas jesiennych spacerów, na pewno znajdziecie mnóstwo. Mogą to być wielobarwne liście, lśniące brązowe kasztany, czerwone korale jarzębiny, owoce głogu, szyszki, czy grzyby. Pomysłów może być wiele… Postarajcie się nas zaskoczyć i stworzyć niepowtarzaną fotografię, która zachwyci swoją oryginalnością i zauroczy pięknym ujęciem darów jesieni.

Zdjęcia prosimy nadsyłać do 15 listopada 2022 roku na e-dziennik na nazwisko  Mirosława Piwowarska. Dla uczestników przewidziane są dyplomy, drobne nagrody oraz punkty z zachowania. Zapraszamy do udziału.

Poniżej przedstawiamy zdjęcie z wręczenia nagród  w ostatnim naszym konkursie fotograficznym „Wakacyjnych wspomnień czar…”. Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy.

K.Skrobisz, M.Piwowarska

Print Friendly, PDF & Email