Dzień Przedszkolaka

Powiększ obraz

20 września – to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków. Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci.

We wtorek kolejny raz obchodziliśmy w naszym przedszkolu Święto Przedszkolaka.
Tego dnia czekało na dzieci wiele niespodzianek i atrakcji. Zostały zaproszone do wspólnej zabawy, udziału w konkursach i tańcach przy ulubionych przebojach muzyki dla dzieci. Radość i śmiech świadczyły o wspaniałej zabawie. Złożyliśmy naszym dzieciom życzenia – samych słonecznych dni i radosnych chwil w naszym przedszkolu, aby każdy dzień był wspaniałą przygodą i niósł ze sobą wiele cudownych i pozytywnych doświadczeń.
Na zakończenie tego pięknego dnia maluchy wykonały opaski, utrwalając w ten sposób nazwę grupy „Pszczółki”, natomiast starszaki robiły sobie zdjęcia w fotobudce ze śmiesznymi gadżetami.
Jednak na tym nie koniec, ponieważ dzień później gościliśmy w naszym przedszkolu wyjątkowego gościa – Burmistrza Miasta i Gminy Morawica Pana Mariana Burasa, który złożył dzieciom życzenia, wręczył upominki, po czym odwiedził nas w salach wraz z Panem Dyrektorem, który częstował cukierkami.
Gorąco dziękujemy Panu Burmistrzowi za pamięć o Przedszkolakach, życzenia i piękne prezenty.
To były piękne dni!

M. Sławeta

Print Friendly, PDF & Email