Jak radzić sobie ze stresem? Spotkanie uczniów klas VII – VIII z psychologiem

Powiększ obraz

W dniu 15 grudnia uczniowie klasy siódmej i ósmej uczestniczyli w zajęciach warsztatowych prowadzonych przez panią Aleksandrę Piątek – psychologa z Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Chmielniku.

Temat zajęć dotyczył stresu i umiejętności radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Dodatkowo uczniowie mieli możliwość konsultacji indywidualnych i grupowych pod kątem wyboru przyszłej szkoły i zawodu.

W ramach zajęć z psychologiem przewidziane było także spotkanie dla zainteresowanych rodziców uczniów klasy ósmej. Głównym celem konsultacji było zapoznanie rodziców z czynnikami trafnego wyboru zawodu oraz możliwości pomocy dziecku w wyborze optymalnej drogi edukacyjno-zawodowej.

Mirosława Piwowarska – pedagog szkolny

Print Friendly, PDF & Email