Inauguracja roku szkolnego 2022/2023

Powiększ obraz

Inaugurację roku szkolnego 2022/2023 rozpoczęła msza święta w kościele parafialnym w Obicach, którą celebrował ksiądz proboszcz Jacek Godzisz. Dalsza część uroczystości odbyła się w szkole.

Licznie zgromadzonych w sali gimnastycznej uczniów, rodziców i nauczycieli przywitał dyrektor szkoły – pan Jerzy Węgrzyn, który zapoznał zebranych z podstawowymi informacjami w nowym roku szkolnym oraz przedstawił grono pedagogiczne i przydział wychowawstw.

Nie zabrakło też patriotycznego akcentu – w 83. rocznicę wybuchu II wojny światowej minutą ciszy uczczono pamięć tych, którzy swoje życie oddali walczącą o wolność naszej Ojczyzny.

Następnie uczniowie udali się do swoich sal lekcyjnych na spotkanie organizacyjne z wychowawcami. Były wakacyjne wspomnienia, refleksje oraz plany i zobowiązania na przyszłość.

W nowym roku szkolnym dyrektor szkoły i nauczyciele życzą wszystkim uczniom wysokich ocen w nauce i zachowaniu, wielu sukcesów, rozwijania zainteresowań i pasji,  a ósmoklasistom wspaniałych wyników na egzaminie. Powodzenia!

M.Piwowarska

Print Friendly, PDF & Email