Europejski Tydzień Sportu 2022

Powiększ obraz

Nasza szkoła, wzorem lat wcześniejszych, włączyła się do Europejskiego Tygodnia Sportu – ETS. Jest to inicjatywa Komisji Europejskiej, której celem jest promocja sportu i aktywności fizycznej w całej Europie. Tegoroczna ósma edycja odbyła się w dniach od 23 września do 30 września.

Nasza szkoła realizowała działania pod hasłem „Z aktywnością za pan brat”. W każdym dniu ETS nasi uczniowie uczestniczyli w innej dyscyplinie sportowej. Była więc piłka nożna, siatkówka, badminton, koszykówka, a także gry i zabawy sportowe. W Europejskim Tygodniu Sportu uczniowie i rodzice uczestniczyli także w Spartakiadzie Lekkoatletycznej.

Gorąco zachęcamy wszystkich do codziennej aktywności fizycznej, „bo zawsze jest dobry moment, aby wystartować w zdrowe życie”.

M. Piwowarska

Print Friendly, PDF & Email